پرسش و پاسخ - دو

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

ماندگاری کاپ کیک و کوکی چه مدت است؟

کاپ کیک یک روز و کوکی حدودا تا یک هفته قابل خوردن است. (بعد از این مدت کوکی خشک میشود و قابل نگهداری به عنوان یادگاری می باشد. به علت شیر استفاده شده در کاپ کیک توصیه می شود نگهداری نشود، البته امكان جداسازي تاپر از روي كاپ كيك براي نگهداري وجود دارد .)

ارسال برای شهر های دیگه هم دارید؟

بله ، برای تمام شهر ها ارسال کوکی داریم. بسته ها با پست ارسال می شود . هزینه و مسئولیت ارسال به عهده ی مشتری می باشد. حدود هزینه ی پست ۱۵ هزار تومان می باشد. زمان رسیدن بسته بین یک تا شش روز می باشد. لازم به ذكر است به دليل حساسيت بالاي بسته هاي ارسالي پست مبلغ  ۶ هزار تومان بابت بسته بندي بصورت جداگانه دريافت مي كند.

تحویل تهران به چه شکل هست؟

برای تهران هرروزه از ساعت ١٢ ظهر الي ۱۴ و ۱۸ عصر الي ۱۹ محدوده ی انتهای اشرفی اصفهانی تحویل حضوری داریم و مشتري مي تواند با دريافت ادرس يك روز قبل از تحويل سفارش، اقدام به مراجعه كند و يا راننده اسنپ را جهت دريافت بسته بفرستند(توجه شود حمل با موتور امكان اسيب رساندن به بسته را دارد)
چنانچه مشتري تمايل داشته باشد در ساعت ۱۳ الي ۱۴ بسته با آژانس ارسال مي شود و هزينه ارسال به هر ميزان باشد به عهده مشتري مي باشد.

از چند وقت قبل باید سفارش بدیم؟

به علت تعدد سفارش ها بهتر است هرچه زودتر اقدام کنید ولی با شرط پر نشدن ظرفیت سفارش ها، سفارش های غیر از مناسبت های خاص حداقل از بيست روز قبل ثبت می شود. امکان داشتن ظرفیت برای بازه ی کمتر از این مدت وجود دارد، حتما از مسئول سفارش سوال کنید.
تاریخ های مناسبتی براساس زمان اعلام شده ثبت سفارش می شوند.

یعنی شما سفارش ها رو از یک ماه قبل آماده می کنید؟خراب نمیشن؟

خیر، تمام سفارش ها نهایتا ۱۸ ساعت قبل از تاریخ تحویل آماده می شوند و تازه تحویل مشتری داده می شوند اما ثبت سفارش حداقل از بيست روز قبل بخاطر محدودیت پذیرش سفارش الزامی است .

امکان کنسل کردن يا جابجايي تاريخ کار وجود دارد؟

به غیر از مناسبت های خاص تنها درصورتیکه دو هفته قبل از تاریخ تحویل سفارش کنسل شود تمام هزینه ی پرداختی پس داده خواهد شد در غیر اینصورت ۵۰ درصد هزینه کسر خواهد شد.
شرايط جابجايي فقط در صورت امكان مي باشد.

حداقل تعداد سفارش چند عدد است؟

حداقل تعداد سفارش برای کاپ کیک ۴ عدد و حداقل تعداد سفارش کوکی ۳ عدد می باشد.
وزن كيك سفارشي به طرح انتخابي شما بستگی دارد

کارها جعبه دارند؟

بله تمام سفارش ها همراه با جعبه ست و بصورت جداگانه مبلغ ١٢ الي ١٥ تومان بابت جعبه دریافت می شود . امكان تحويل كار بدون جعبه ممكن نيست

چرا نمیتوانم بعضی محصولات را خریداری کنم؟

به دلیل وجود مواد فاسدشدنی در شیرینی ها و امکان آسیب دادن حین حمل و نقل برخی از محصولات تنها در تهران به فروش میرسند و شما میتوانید این محصولات را از برچسب آن ها تشخیص دهید

اگر از تهران هستید و نمیتوانید برخی محصولات را خریداری کنید استان خود را در صفحه تنظیمات حساب کاربری خود عوض کنید عوض کردن استان